Producenci

SPY650HS ERA ONE KIT Zestaw Automatyki Do Bram Garażowych NICE

Dostępność: Odbiór osobisty
Cena: 1 519,00 zł 1519.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: NICE
Kod produktu: SPY650HS ERA ONE KIT

Opis

ZESTAW DO BRAM GARAŻOWYCH NICE SPY650HS ERA ONE KIT

 

 

 

Nowy siłownik elektromechaniczny 24 Vdc do bram posesyjnych, z napędem zębatkowym w szynie pociągowej. Zagwarantowana szybkość działania: otwiera bramę garażową w około 8,5* s.
Funkcjonalny i stylowy: silnik jest jedynym komponentem, który przesuwa się wzdłuż szyny, bez pomocy łańcucha.
Wygodny: oddzielna centrala dla prostszej instalacji i użytkowania. Wbudowane oświetlenie pomocnicze LED. Trzy praktyczne przyciski do sterowania automatyką. Szybki w instalowaniu: modułowa szyna z akcesoriami montażowymi. Łatwe ustawianie krańcówek w dowolnym miejscu szyny. Brak łańcucha. Ultraprosty dzięki systemowi BLUEBUS: umożliwia podłączenie fotokomórek oraz innych kompatybilnych urządzeń za pomocą tylko dwóch przewodów. Łatwy do programowania: szybkie i intuicyjne programowanie podstawowe, z użyciem procedury Quick Setup. Programowanie zaawansowane poprzez O-View. 

System wysprzęglania ON/OFF: jedno pociągnięcie gałki wysprzęgla siłownik - drugie pociągnięcie zasprzęgla ponownie siłownik w dowolnym położeniu na całej długości szyny. Ekonomiczny: przy zasilaniu sieciowym, w trybie stand-by centrala pobiera zaledwie 0,5 W. Przy zasilaniu z akumulatora lub zestawu Solemyo pobór mocy w stand-by spada do 0,1 W. Zawsze pracuje: ciągłość pracy jest gwarantowana nawet gdy zabraknie zasilania sieciowego - dzięki akumulatorowi awaryjnemu (opcja) PS324. Bezpieczny: wykrywanie przeszkody, monitorowanie mocy silnika podczas manewru, komunikaty o błędach odczytywane z oświetlenia ostrzegawczego i pomocniczego. Regulowane fazy przyspieszania na początku i zwalniania pod koniec każdego manewru. Możliwość podłączenia listwy rezystancyjnej. Zoptymalizowana logistyka: dla ułatwienia transportu i magazynowania, szyny są dostępne w jednym odcinku 3,2 m albo w dwóch sekcjach o długości 1,6 m każda. Dostępna jest również przedłużka o długości 0,8 m. Do współpracy z szynami SPYRAIL321, SPYRAIL162 oraz SPYRAIL081. *Przy typowej instalacji na bramie o wysokości 2 m, z wyłączeniem faz rozpędzania i zwalniania.

Nice SPY 650 HS ERA ONE KIT Zestaw

W skład zestawu wchodzi:

  • SPY 650 HS ERA ONE KIT - napęd do bram garażowych
  • ON2E Pilot 2-kanałowy
  • SPYRAIL321 szyna w jednym odcinku 3.2 m
  • OXIBD Radioodbiornik wewnętrzny BD

ZESTAW DO BRAM GARAŻOWYCH NICE SPY HS ERA ONE KIT     

DANE TECHNICZNE:

Stopień ochrony: IP40
Wymiary: 380x380x125
Temperatura pracy: -20 do +50 °C min/max

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl