Producenci

SPIN23 ERA ONE Zestaw Automatyki Do Bram Garażowych NICE

Dostępność: Odbiór osobisty
Cena: 1 359,00 zł 1359.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: NICE
Kod produktu: SPIN23 ERA ONE

Opis

ZESTAW DO BRAM GARAŻOWYCH NICE SPIN 23 ERA ONE

 

 

 

Gotowy zestaw SPIN23 ERA ONE zawiera wszystko co niezbędne do zautomatyzowania Twojej bramy. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o dodatkowe akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo codziennego użytkowania bramy automatycznej, takie jak fotokomórki, dodatkowe oświetlenie etc. Zestaw SPIN23 ERA ONE z napędem paskowym polecany jest do bram garażowych o wysokości do 235 cm. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz posiada szereg funkcji, dzięki którym obsługa bramy garażowej jest wyjątkowo komfortowa, a możliwość podłączenia akumulatora awaryjnego gwarantuje niezakłóconą obsługę bramy nawet w przypadku przerwy w dopływie prądu.

Po raz pierwszy w automatyce domowej zastosowano tu technologię Near Field Communication (NFC), umożliwiającą bezpośrednią komunikację pilota ze smartfonem. Era One współpracuje z nowymi modułami radioodbiorników OXI BiDi, dzięki czemu może nie tylko wysyłać polecenia do urządzeń wykonawczych, ale też otrzymywać informacje zwrotne. Na przykład po naciśnięciu na pilocie przycisku otwarcia lub zamknięcia bramy dioda LED umieszczona w rogu pilota zapala się na zielono potwierdzając, że polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy. Z kolei po naciśnięciu przycisku „i” dioda świeci na zielono jeśli brama jest otwarta, na czerwono jeśli jest zamknięta lub na pomarańczowo jeśli brama jest otwarta częściowo lub jest w ruchu. Niski stan baterii lub ewentualne błędy w komunikacji lub pracy automatyki są sygnalizowane poprzez wibracje całego pilota.

Siła uciągu 650N. Amperometryczny system wykrywania przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu. Elektroniczna kontrola prędkości - po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno, aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania. Przed zamknięciem napęd zwalnia, aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy. Kiedy system automatyki nie jest używany, siłownik przechodzi w tryb "uśpienia" redukując tym samym zużycie energii. Autoprogramowanie, dzięki któremu napęd w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy, czyli pamięta jak brama maksymalnie może się otworzyć przy każdym otwieraniu. Funkcja częściowego otwarcia bramy, dzięki której siłownik otwiera bramę na 15 cm pozwalając przewietrzyć garaż i usunąć spaliny. Możliwość podłączenia akumulatora awaryjnego, dzięki któremu siłownik otworzy i zamknie bramę nawet w przypadku przerwy w dopływie prądu. Możliwość podłączenia dwóch linii fotokomórek i listwy rezystancyjnej, znacznie zwiększających bezpieczeństwo użytkowania bram automatycznych. Wewnątrz obudowy napędu znajduje się lampka umożliwiająca oświetlenie garażu ułatwiając manewr wjazdu. Możliwość podłączenia lampy sygnalizacyjnej typu: LUCYB/ELB/WLT.

Nice SPIN 23 ERA ONE Zestaw

W skład zestawu wchodzi:

  • SPIN 23 - napęd do bram garażowych
  • Pilot 2-kanałowy ON2E
  • Szyna SNA30
  • Radioodbiornik OXIBD

ZESTAW DO BRAM GARAŻOWYCH SPIN 23 ERA ONE   

DANE TECHNICZNE:

Stopień ochrony: IP40
Wymiary: 311x327x105
Temperatura pracy: -20 do +50 °C min/max
Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl